Jak w 20 dni zbudować biznes internetowy
oparty na sprzedaży infoproduktów
w automatyczny sposób?

Poznaj 3 największe błędy, które popełniają przedsiębiorcy i marketerzy:

Normalna cena: 299 zł

Dzisiaj tylko 37 zł

Cena obniżona czasowo. Gdy wrócisz na tę stronę za jakiś czas, wróci ona do standardowej wartości 299 zł.
Skorzystaj teraz z rabatu 88% i rozpocznij wyzwanie za jedyne 37 zł!

Co znajdziesz w środku?

PRODUKT

LEJEK SPRZEDAŻY

A to jeszcze nie wszystko!

BONUS #1: Interaktywny Action Plan w Trello (wartość 49 zł)

Wiem jak czasami trudno jest zaplanować działania i utrzymać dyscyplinę. Znalazłem więc łatwiejszą drogę – zamiast zastanawiania się co dalej, skorzystaj z gotowe planu wdrożenia w formie interaktywnego Action Planu w Trello. Dzięki temu osiągniesz rezultaty w ciągu 20 dni zgodnie z planem.

Otrzymasz gotowy zestaw krótkich zadań na każdy dzień. Dzięki temu skupisz się tylko na tym co najważniejsze i co robi dla nas pieniądz. Na inne rzeczy przyjdzie czas później. Mamy 20 dni. Aż i tylko tyle. Dlatego pełne skupienie i dzień po dni, zadanie po zadaniu idziemy do celu!

BONUS #2: 5 copywriterskich metod na zwiększenie liczby zamówień (wartość 99 zł)

Nie musisz wcale być copywriterem, aby pisać reklamy i oferty. Ale pewne podstawy się przydają. Dam Ci je na tacy. Pokażę Ci 5 najskuteczniejszych metod (i bardzo prostych), które zwiększą liczbę zamówień Twoich infoproduktów.

Omówię ich działanie i dam Ci gotowe metody jak je wdrożyć w życie. Kilka z nich nawet teraz wykorzystuję na tej stronie 😉

BONUS #3: Sprzedaż na autopilocie (wartość 99 zł)

Cała magia biznesu online opartego na sprzedaży infoproduktów polega na automatyzacji. Klient przechodzi wskazaną ścieżką do kasy, płaci i od razu otrzymuje dostęp do materiałów. Bez angażowania Twojego czasu czy zatrudniania zespołu do obsługi klientów.

Pokażę Ci jak krok po kroku połączyć platformę szkoleniową ze sprzedażową i jak sprawić, że wszystko będzie się działo na autopilocie. Twoim zadaniem będzie jedynie zaglądanie tam raz na jakiś czas i sprawdzanie stanu konta 😉

BONUS #4: 25% rabatu na hosting na Vimeo (wartość 192 zł)

Aby zabezpieczyć swoje treści i bezpiecznie udostępniać je klientom, musisz je wgrać na odpowiedni hosting. Rekomenduję do tego celu Vimeo, z którego korzystam od 5 lat. Jest tani, bezpieczny i wygodny z użyciu.

Ale nie jest za darmo. Dlatego, aby obniżyć Twoje koszty, załatwiłem 25% rabatu, co przy pakiecie, który polecam (Vimeo PRO) daje oszczędność 192 zł rocznie. PS Za kurs płacisz 37 zł więc jesteś na plusie już…

Szybkie podsumowanie...

Wartość samych bonusów to 439 zł.

Normalnie sam kurs 20-dniowe Wyzwanie sprzedaję za 299 zł.

Czyli razem pakiet jest warty 738 zł.

Ale wartość i cena to jedno, a to co możesz dzięki temu zyskać to drugie.

Zastanów się, co się stanie, gdy wdrożysz to w życie i zbudujesz biznes oparty o sprzedaż infoproduktów w 20 dni. Jak zmieni się Twoje życie? Takie kwoty możesz zarabiać w ciągu kilku godzin sprzedaży. A dzień ma 24 godziny. Miesiąc 30 dni… Wiesz do czego dążę?

Ta kwota będzie wydawała Ci się śmieszna, gdy spojrzysz na to z perspektywy korzyści, które dzięki temu zestawowi osiągniesz.

Dlatego też dołącz do Wyzwania i zbuduj swój biznes internetowy w 20 dni!

PS Pamiętaj też, że chroni Cię 90-dniowa gwarancja. Jak nie osiągniesz wyników lub nie spodoba Ci się forma szkolenia to zwrócę Ci całą wpłaconą kwotę. Albo masz efekty albo zwrot pieniędzy. Deal?

Wartość pakietu: 738 zł

Dzisiaj tylko 37 zł

Wszystkie informacje, które znajdziesz na tej stronie bazują na doświadczeniach autora i osób z nim współpracujących. Zawsze przekazujemy najwyższej jakości wiedzę i informacje, ale nie bierzemy żadnej odpowiedzialności za ich wykorzystanie. Musisz wiedzieć, że prowadzenie biznesu wiąże się z ryzykiem, a powyższe informacje mają za cel jego obniżenie. Nie gwarantują jednak sukcesu w każdym przypadku i nie możemy zapewnić, że uzyskasz identyczne lub podobne efekty. To zależy m.in. od branży, aktualnej sytuacji ekonomicznej, sprzedawanych produktów, popularności marki, itd. Możesz mieć oczywiście wyniki zbliżone, a nawet lepsze, ale także możesz nie mieć ich wcale. Wyłączona zostaje tutaj jakakolwiek odpowiedzialność autora oraz podmiotu odpowiedzialnego za prowadzenie tej strony.

Wszelkie prawa zastrzeżone @ 2022 | Profengo.com

Zanim przejdziesz dalej...

Krok 1 z 3

Podaj swój adres email: